طراحی سایت ارزان

یوتیوب ویدیو هایش را در اينده نزديكي پولي خواهد كرد!

بزرگ‌ترین سایت اشتراک ویدیوی دنیا، در حال راه اندازی برنامه‌ای است که توسط آن برخی از ویدیو ها فقط برای کسانی که اشتراک دارند نمایش داده خواهند شد. این سرویس جدید یوتیوب قرار است تا سه روز دیگر در مراسمی رونمایی شود نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.بر اساس اطلاعات منتشر شده، این سرویس جدید یوتیوب، در راستای همان برنامه‌ای که این وب‌سایت سال گذشته از آن صحبت کرد به راه خواهد افتاد. یوتیوب پارسال گفته بود که می‌خواهد برای تولید بیشتر محتوا روی برترین شبکه‌های‌شان سرمایه‌گذاری کند.
با این حال یوتیوب حرفی از پرداخت پول برای این محتوای جدیدی که می‌خواهد تهیه‌کنندگی‌شان را بر عهده بگیرد نزده بود. احتمالا سرویس اشتراک یوتیوب، تبلیغات این وب‌سایت را هم برای مشترکان حذف خواهد کرد.
نمایش ویدیو های یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، اما یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای پیوستن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.
یوتیوب در سال ۲۰۱۱ به بازیگران و خواننده‌های معروف برای ساخت و اشتراک ویدیو روی وب‌سایت‌اش مبالغ هنگفتی پرداخت کرد، اما نتیجه‌ای نگرفت. این بار یوتیوب به چهره‌های معروف وب‌سایت خودش روی آورده است که مخاطبان این وب‌سایت را به خوبی می‌شناسند و محتوایی مختص آن‌ها تولید می‌کنند.