طراحی سایت ارزان

گيگولي چيست؟

an animated encyclopedia with more than 1 million episodes

در حال حاضر اطلاعات زيادي درباره ي اين ايتم گيگولي چيه پخش نشده 

فردا ساعت 2/30 به وقت تهران منتظر رونمايي باشيد

دایره‌المعارف انیمیشنی «گیگول» راه افتادحمد ابوالحسنی تهیه‌کننده گیگول (gigoole.com) درباره این پروژه گفت: با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و به همت شرکت دانش بنیان نسل اندیشه سبز، نخستین دایره المعارف انیمیشنی جهان اسلام (گیگول دات کام) با هدف تولید محتوای سالم برای ارتقای اینترنت از طریق انیمیشن، فرهنگ‌سازی علم و فناوری، محیط زیست، سلامت، موضوعات فرهنگی و اجتماعی همچنین معرفی کشورهای مسلمان، تبلیغ و ترویج صحیح از چهره اسلام حقیقی کشورهای اسلامی طراحی آن انجام و تولید خود را آغاز کرده و هم اکنون آماده بهره‌برداری است.

ابوالحسنی مجری پروژه «گیگول دات کام»، تلاش دارد تا بخشی از خلاء تولید محتوا و دسترسی به محتوای سالم را رفع کند، به ویژگی‌های این پروژه فناورانه فرهنگی اشاره کرد و گفت: در پروژه گیگول تلاش شده تا ضمن تکیه بر مزیت‌ها و ویژگی‌های بومی، یک سامانه دقیق و کامل طراحی شود و بر همین اساس، چندزبانه بودن چند فرهنگی بودن، جزئی‌نگر، فراگیری و متن باز بودن در طراحی این پروژه مد نظر قرار گرفته است.

خالق انیمیشن‌های درین درین گفت: گیگول نخستین دایره‌المعارف مبتنی بر انیمیشن در جهان در قالب اپیزودهای 100 ثانیه‌ای و بیش از یک میلیون مدخل برای آن طراحی شده است. پوشش بیش از 50 حوزه‌ی معرفتی علم و فناوری، از قبیل ویژگیهای فرهنگی مختلف کشورهای مسلمان، جذابیت‌های توریستی و تاریخ و میراث فرهنگی آن کشورها، فرهنگ عامه و مشخصات جغرافیایی، هدف ما در این پروژه است و این محصول از بیش از ده مسیر مختلف نمایش و پخش به دست مخاطب خواهد رسید. انمیشن تنها محصول این پروژه نخواهد بود، بلکه بیش از 70 محصول، از جمله اپلیکیشن‌های مختلف، لوازم جانبی، بازی‌های رومیزی و دیجیتال، به تدریج و در طول زمان به دست مخاطبان خود خواهد رسید.www.gigoole.com


منتظر جديد ترين اخبار  باشيد