طراحی سایت ارزان

چگونه جدیدترین اپلیکیشن‌های منتشر شده در گوگل‌پلی را پیدا کنیم؟‍!

درحالی که گوگل‌پلی به‌عنوان بزرگترین فروشگاه برنامه‌های اندرویدی شناخته ‌شده‌ است، جستجو برای یافتن برنامه‌‌های دلخواه آن‌ طور که می‌بایست باشد، نیست. برای مثال، اگر بخواهید از آخرین نرم‌افزارهای دردسترس فروشگاه دیدن کنید، نمی‌توانید این امر را به‌راحتی انجام دهید. برای اطمینان بیشتر، گوگل‌پلی تب جدیدی را به برنامه خود افزوده‌ است، اما این گزینه آخرین برنامه‌ها را نمایش نمی‌دهد، درعوض شما را با بهترین‌‌های آن روبه‌ رو می‌کند (که گاهی اوقات بطور دقیق تازه نیستند). بنابراین، تنها راه موجود برای برآورده کردن خواسته شما، آن است که در گوگل‌پلی به دنبال تازه‌ترین برنامه‌ها و بازی‌هایی باشید که امروز، دیروز یا دیرتر از آن منتشر شده‌اند. اما برای این کار برنامه ویژه‌ای وجود دارد.

نرم‌افزاری که درباره‌اش صحبت می‌کنیم AppBrain App Market است که می‌توانید آن را از این لینک دانلود کنید.

این برنامه یک فروشگاه نرم‌افزاری نیست درعوض راه دیگری را برای یافتن محتواهای موجود در گوگل‌پلی در اختیار شما می‌گذارد.

پس ازدانلود و نصب AppBrain در دستگاه اندرویدی،‌ آن را باز کرده و پس از آن مشاهده خواهید کرد که بطور پیش‌فرض برنامه‌های تازه (“hot apps”) را نشان می‌دهد. برای یافتن جدیدترین نرم‌افزارها، باید دکمه Sort در قسمت گوشه سمت چپ بالا را بزنید و گزینه Sort by latest apps را انتخاب بنمایید. همچنین می‌توان برای اطمینان از اینکه برنامه‌ها طبق جدیدترین‌‌شان فیلتر شده‌اند، به تب Filter مراجعه کنید. به‌علاوه، شما در انتخاب تازه‌ترین برنامه‌ها براساس دسته‌بندی هریک کاملا آزاد هستید. بدین وسیله می‌توانید هر نوع دسته‌بندی موجود در گوگل‌پلی را انتخاب کنید. پس از اتمام مرتب‌سازی برنامه‌ها، می‌توانید برای دانستن اطلاعات بیشتر روی هرکدام ضربه بزنید و آن‌ها را نصب کنید. دکمه‌های Install تعبیه‌ شده در AppBrain شما را به صفحات مربوط به هرکدام در گوگل‌پلی انتقال می‌دهد، که پس از آن می‌توانید دانلود برنامه‌ها را آغاز کنید.

در ادامه نحوه استفاده از این نرم‌افزار را شرح می‌دهیم.

پس از نصب، برنامه را از صفحه اصلی اجرا کنید.

http://www.ariam1.ir/images/xhjbedo83e9n5axli2z8.jpg

برای مرتب‌سازی می‌توانید از تب Sort استفاده نمایید.

http://www.ariam1.ir/images/wzi7ribqxdzcmt6q57g.jpg

برای مرتب کردن برنامه‌ها براساس زمان آخرین انتشار آن‌ها Latest Apps را انتخاب کنید.

http://www.ariam1.ir/images/0u5h9x8dnl1hw4h8qu1.jpg

پس از انتخاب این گزینه (براساس دسته‌بندی خاص، در صورتی که این مورد را هم تعیین کرده‌باشید) می‌توانید آن‌ها را در لیست نمایش داده‌شده مشاهده کنید. انتخاب هر برنامه به شما اجازه دانلود آن را از گوگل‌پلی می‌دهد.

http://www.ariam1.ir/images/i9ot6bar8l78tjqobpa.jpg