طراحی سایت ارزان

هزینه 5۰۰ میلیون تومانی یک فرد برای دسترسی به اینترنت!

شاید ساختن یک خانه رویایی برای هرکسی یک نقطه بسیار ویژه در زندگی محسوب شود ولی اگر دوست دارید تا این کار را انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا امکان اتصال به اینترنت در منطقه‌ای که زمین خود را خواهید خرید، بررسی کنید. دلیل این پیشنهاد این است که فردی در آمریکا مجبور شد هزینه 117 هزار دلاری برای اینترنت خانگی خود اختصاص بدهد تا سایر همسایه‌های او نیز از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند.ماجرا از این قرار است که فردی به نام کول مارشال (Cole Marshall) پس از مدت‌ها موفق شده بود تا هزینه‌های لازم برای ساخت یک خانه رویایی را مهیا کند. او برای انجام این کار زمینی در بیرون شهر خریداری کرده و آماده ساخت خانه خود شده بود. او در طول فرایند ساخت خانه خود با مسئولان مخابرات منطقه صحبت‌های اولیه‌ای را انجام داده بود. این افراد به مارشال اعلام کرده بودند که در منطقه‌ای که او در حال ساخت خانه است، دست‌یابی به اینترنت پرسرعت ممکن خواهد بود.

با این وجود هنگامی که فرایند ساخت خانه او به پایان رسید و مارشال برای دریافت اتصال اینترنتی خود به مراجع مربوطه مراجعه کرد، با امری شوکه کننده روبرو شد. او تنها اجازه داشت تا اینترنتی با سرعت 3 مگابیت بر ثانیه برای دانلود و 1 مگابیت بر ثانیه برای آپلود را دریافت کند.

وی که با این مشکل روبرو شده بود تصمیم گرفت تا شرایطی ایجاد کند که اینترنت پرسرعت برای همسایگان او نیز مهیا شود و به همین دلیل نیز از سال 2013 تا به امروز میزان 117 هزار دلار برای زیرساخت‌های اینترنتی در این منطقه خرج کرده است. به این ترتیب این فرد علاوه بر ساخت خانه رویایی خود، رویای دستیابی به اینترنت پرسرعت را برای اهالی منطقه نیز محقق کرده است.