طراحی سایت ارزان

مشکلات موجود در نسخه آزمایشی ویندوز 10!+تحليل

در ادامه مطلب سعي شده تا مشكل هاي عمده كاربران رو براي شما توضيح دهيم:

1- هر باری که بعد از نصب ویندوز 10 سیستم را ریستارت کنید، دوباره صفحه بوت ظاهر می‌شود که دلیل آن وجود یک باگ در دومین بوت است که می‌خواهد شما را به ویندوز قبلی انتقال دهد. با این اوصاف اگر شما در صورت مواجهه با این صفحه هیچ اقدامی انجام ندهید، بعد از 30 ثانیه به ویندوز 10 منتقل خواهید شد. همچنین امکان انتخاب دستی ویندوز 10 نیز وجود دارد. البته نگران نباشید؛ این مشکل موقتی است.2- زمانی که شما از باتری استفاده نمی‌کنید، آیکون باتری در صفحه قفل (Lock Screen) نمایش داده می‌شود (در لپ‌تاپ‌ها)


3- منو استارت نام برنامه‌ها را کوتاه و ناقص نشان می‌دهد. برای مثال برنامه‌هایی نظیر Feedback App.


4- امکان ویرایش یادآورها (reminders) در کورتانا وجود ندارد و همچنین نمی‌توان یادآور‌های پیچیده را ساخت. علاوه بر این در ساخت اولین یادآور آن به‌صورت پاپ-آپ نمایش داده نمی‌شود. بعد از کامل شدن یک یادآور نیز آن به صفحه تاریخچه کورتانا منتقل نمی‌شود.


5- بعد از این که اپلیکیشن موسیقی را باز کنید در 15 ثانیه اول اگر صفحه را کوچک کنید (minimize) برنامه بسته خواهد شد. بهتر است حدود 25 ثانیه صبر کنید تا برنامه بدون مشکل اجرا شود.البته نگران ويندوز خود نباشيد مياكرو سافت به زودي نسخه جدبد تري از اين ويندوز منتشر مي كند