طراحی سایت ارزان

مدیرعامل بلک‌بری: سیستم‌عامل بلک‌‌بری نمی‌میرد

جان‌چن مدیرعامل بلک‌بری امروز در وبلاگ رسمی این کمپانی نوشت: بلک‌بری 10 نمی‌میرد! چن در رابطه با آینده این سیستم‌عامل نیز خبرهایی‌ داد، و از دریافت یک به‌روزرسانی برای افزایش سطح امنیتی به سطح NIAP گفت، به این‌‌ترتیب سطح امنیتی این سیستم‌عامل باید سخت‌ترین آزمون‌های امنیتی را بگذراند تا مجوز‌های لازم امنیتی و ملی را دریافت‌ کند و توسط دولت‌ها به عنوان یک سیستم‌عامل امن مورد استفاده قرار گیرد. این به‌روزرسانی با ورژن 10.3.3 انتشار پیدا می‌کند و البته برنامه‌ریزی‌های این کمپانی برای سال 2016، خبر از انتشار نسخه 10.3.4 با ویژگی‌های امنیتی بیشتر را می‌دهد.

مطمئنا این خبر برای کسانی که هم‌اکنون از بلک‌بری پاسپورت، کلاسیک و یا دیگر مدل‌های بلک‌بری استفاده می‌کنند، خوشحال‌کننده خواهد بود، البته نقشه‌ راه بلک‌بری نشان می‌دهد در سال 2016 دیگر شاهد تلفن‌همراهی جدید مجهز به این سیستم‌عامل نخواهیم‌ بود. البته این کمپانی در سال 2016 یک اسمارت‌فون اندرویدی جدید به‌نام Vienna را روانه بازار می‌کند.

” طرف‌داران و کاربران گوشی‌های بلک‌بری از جمله پاسپورت، کلاسیک و … می‌توانند در سال 2016 قدمی بزرگ به‌سوی امنیت و حفظ‌ حریم‌ خصوصی بردارند؛ نسخه 10.3.3 سیستم‌عامل بلک‌بری با تاییدیه NIAP عرضه خواهدشد، این به‌معنی گذراندن سخت‌گیرانه‌ترین تست‌های امنیتی ارگان‌های دولتی است، این موضوع می‌تواند به‌ما کمک کند بالاترین سطح‌ امنیتی را برای دولت‌ها و کاربران حفط‌ کنیم، البته با ارایه نسخه 10.3.4 شاهد افزایش دوباره این سطح‌ امنیتی خواهیم‌بود.” جان‌چن مدیرعامل بلک‌بری

تصاویر منتشر شده‌از بلک‌بری Vienna نشان می‌دهند این تلفن‌ همراه مجهز به یک صفحه‌کلید QWERTY در پایین نمایشگر است که همیشه در دسترس خواهدبود، به‌عبارت دیگر وین از سیستم کی‌بورد جمع‌شونده هم‌چون Prive استفاده نمی‌کند. نکته دیگر وین این است که از نظر سخت‌افزاری قدرت‌مندتر از Prive نخواهد بود، بنابراین می‌بایست قیمتی کم‌تر از 699.99 دلار داشته‌ باشد. جان‌چن در رابطه با کاهش قیمت این محصولات نیز خبرهایی داده‌ است.