طراحی سایت ارزان

طرح جدید سونی برای ویرایش اندروید نسخه ۶!

سونی موبایل در ژوئیه گذشته طرح بتای «Sony’s Concept for AndroidTM» را راه‌اندازی کردیم که کاربران اکسپریا را قادر می‌ساخت نسخه آزمایشی نرم‌افزار مفهومی را روی دستگاه‌های اکسپریای خودشان نصب کنند. واکنش مثبت و بازخوردها فراتر از انتظارات سونی بود. به همین دلیل اعلام فاز بعدی این طرح با نام «Sony’s Concept for AndroidTM: ویرایش Marshmallow» اعلام می‌شود.

این طرح که در هفته‌های آتی آغاز خواهد شد، برای ۱۰ هزار کاربر Xperia Z3 و Xperia Z3 Compact در سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، ایسلند، استونی، لیتوانی، لتونی، بریتانیا، ایرلند و آلمان اجرا می‌شود.

این برنامه بر اساس برخی از بازخوردهای مهم طرح نخست «Concept for Android» ساخته شده است. کاربران به سونی در ایجاد تجربه‌ای ساخته شده بر اساس: دوام باتری افزایش‌یافته، عملکرد سریع و روان، رابط کاربری شیک، برنامه‌ها و تجربه‌های سونی و به‌روزرسانی‌های مداوم و به‌موقع، کمک کردند. همه این موارد در برنامه جدید لحاظ شده و سونی موبایل امیدوار است که بتواند تجربه‌های جدیدی را هم در این طرح آزمایش کند.


هدف این طرح به‌جای بسنده کردن به پیش‌نمایش نسخه جدید نرم‌افزار، تصدیق شیوه مفهومی کار است؛ جایی که تجربهٔ کاربری جدید و مهم‌تر از آن فرآیندی را از ابتدا ایجاد کرده که درنهایت به سونی اجازه می‌دهد به‌روزرسانی‌های Sony Android مورد نیاز کاربران Xperia را سریع‌تر در اختیارشان قرار دهد.


اگر یکی از کاربران Xperia Z3 یا Xperia Z3 Compact در یکی از کشورهای سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، ایسلند، استونی، لیتوانی، لتونی، بریتانیا، ایرلند یا آلمان هستید و می‌خواهید در این طرح شرکت کنید، برنامه «Concept Sign-up» (تنها در کشورهای یادشده در دسترس است) را برای خواندن جزئیات بیشتر، شرایط و ضوابط و ثبت‌نام بررسی کنید.منبع اي تي رسان