طراحی سایت ارزان

بهترین گوشی دنیا!

دونالد ترامپ علی‌رغم عدم تمایل برای چشم‌پوشی از اعمال تعرفه‌ها برروی برخی از قطعات چینی آیفون، یکی از طرفداران مشتاق اپل و آیفون‌های این شرکت به حساب می‌آید. رییس جمهور ایالات متحده آمریکا در توییتی خطاب به تیم کوک، مدیرعامل اپل گفته بود که استفاده از دکمه فیزیکی را به جای روش سوایپ به منظور بازکردن قفل آیفون ترجیح می‌دهد.

ازم به ذکر است که روش سوایپ برای بازکردن قفل آیفون بعد از اسمارتفون آیفون X در تلفن‌های جدید اپل مورد استفاده قرار گرفت. دونالد ترامپ هنوز آیفون موردنظر خود را به طور واضح انتخاب نکرده است، اما احتمالا یکی از مدل‌های آیفون 11 را جایگزین آیفون 8 یا 7 خود می‌کند. البته، تاکنون خبری از مدل دقیق تلفن همراه مورد استفاده رییس جمهور فعلی آمریکا منتشر نشده است. هرچند، اخبار تایید نشده‌ای در رابطه با این موضوع وجود دارد.

در این میان نیز به نظر می‌رسد که اسمارتفون محبوب دونالد ترامپ به‌زودی معرفی و روانه بازار خواهد شد. طبق اخبار و شایعات منتشر‌شده، نسل دوم آیفون SE با ترکیبی از بدنه آیفون 8 و قطعات آیفون 11 تا پایان ماه مارس روانه بازار خواهد شد تا رییس جمهور آمریکا از یک آیفون جدید با دکمه فیزیکی استفاده کند. احتمال می‌دهیم که این تلفن به عنوان ارزان‌ترین آیفون اپل با قیمت 399 دلار در دسترس مشتریان قرار گیرد

منبع ای تی رسان