طراحی سایت ارزان

ایفون خود را با حرکت سر و گردن کنترل کنید!

آیفون  قابلیت جالبی دارند که این امکان را به شما می‌دهد تا گوشی خود را با حرکت سر کنترل کنید. همچنین اگر دست‌تان خیس یا کثیف باشد و نخواهید که به صفحه گوشی خود آسیبی وارد کنید، این ویژگی برای شما بسیار مناسب خواهد بود. در ادامه قصد داریم نحوه فعال‌سازی از این ویژگی را بیان کنیم.


قبل از اینکه این قسمت را فعال کنید، ابتدا به مشخص کردن سوییچ‌ها برای این کار نیاز دارید. به این منظور گزینه Switches را انتخاب و وارد تنظیمات آن شوید.


پس از انتخاب دوربین و فعال‌سازی آن، دوربین دستگاه شروع به اسکن حرکات سر شما می‌کند. از شما خواسته می‌شود که سر خود را به چپ و راست حرکت دهید تا دوربین دستگاه، آنالیز خود در هر جهت را به طور کامل انجام دهد.پس از اتمام آنالیز، شما می‌توانید عملیاتی که مایل هستید آن را با حرکات سر انجام دهید، از بین لیست نمایش داده شده انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای اولین کار شما می‌توانید گزینه Tap را انتخاب کنید تا با استفاده از آن وقتی از طرف سیستم برنامه‌ای انتخاب می‌شود که ما آنرا درخواست کرده‌ایم، با حرکت سر آن برنامه اجرا شود. تصویر بعدی، نحوه عملکرد و تغییرات ایجاد شده در صفحه نمایش دستگاه شما را با فعالسازی سوییچ دوربین نشان می‌دهد که می‌توانید کارهایی که از قبل برای این سوییچ تعیین کرده‌اید را انجام دهید.
خب اگه تنظیماتو درست پیش رفته باشید الان تستش کنید 

اگر سوییچ قادر به تشخیص حرکت سر شما نباشد، اخطاری را صادر می‌کندمنبع ای تی رسان