(علم + موزیک) وب سایت جامع در رابط موضوع های اختصاصی مقالات علمی و مطالب آموزشی

سفارش تبلیغات با بازده عالی

ariamtwo|سایت علم و موزیك - 49

511

هفته آینده، روز 13 آگوست، سامسونگ از گلکسی نوت 5 رونمایی خواهد کرد. در این مدت، ما همه روزه شاهد لو رفتن تصاویر این پرچمدار زیبا هستیم. امروز نیز عکس‌هایی از پرچمدار سامسونگ، در دست فردی ناشناس لو رفتند که دارای جزییات کامل و دقیقی هستند. باید بگوییم که این گوشی، با توجه به فرم قرار گرفتنش در دست، بسیار خوشدست است! همین امروز بود که شاهد خبر سنجش نمره بنچمارک این گوشی بودیم. این گوشی با نمره 69700 خود توانست حتی بالاتر از گلکسی S6 و S6 edge قرار بگیرد. 

تصاویر این گوشی را در زیر می‌بینید:

چهارشنبه 14 مرداد 1394 IT و فناوري موبايل
ادامه مطلب
520

مایکروسافت همزمان با معرفی ویژگی‌های جدید ویندوز ۱۰؛ از یک مرورگر وب جدید جایگزین اینترنت اکسپلورر نیز رونمایی کرد. بعدتر کم‌کم ویژگی‌های شاخص این نرم‌افزار معرفی شدند و این گمانه‌زنی‌ها شروع شد که با یک تحول بزرگ در حوزه مرورگرهای وب از سوی مایکروسافت روبرو هستیم.  مرورگر وب جدید Edge ویندوز ۱۰ یک مدعی جدی برای این بازار نشان می‌دهد و خبر از ویژگی‌هایی می‌دهد که می‌توانند غیرمنتظره و شگفت‌انگیز باشند.

675

در جدول تناوبی، شما تعداد زیادی از کلماتی را می‌بینید که مشابه آن‌ها را در برچسب مواد غذایی FDA هم پیدا خواهید کرد. مانند: پتاسیم، آهن و کلسیم. اما با نگاه به‌ردیف پایین، شما عناصری را می‌بینید که احتمال دارد بیشتر در اخبار توافق هسته‌ای اسم آن‌ها را شنیده باشید و تعجبی ندارد که هرگز در جدول ارزش غذایی جعبه غلات صبحانه هیچ‌کدام از آن‌ها را نبینید. اما اگر شما یک قاشق مرباخوری از یکی از آن‌ها مثلاً اورانیوم بردارید و میل کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

سه شنبه 23 تير 1394 علمي(بخش دوم)
ادامه مطلب
460


سازمان فضای NASA یک سرویس حرفه‌ای جدید معرفی کرده است که با استفاده از آن می‌توانید یک مسافرت سه‌بعدی به مریخ داشته باشید. این تور مجازی به سیاره سرخ منظومه شمسی، قابلیت این را دارد تا در محیطی کاملا واقعی و سه‌بعدی، تصاویری 360 درجه از سطح کره مریخ بر روی نمایشگر شما به نمایش بگذارد. همچنین شما می‌توانید در طی این تور تفریحی از هر جای این سیاره نقشه‌های سه‌بعدی تهیه کرده و اگر پرینتر سه‌بعدی نیز دارید، آن‌ها را پرینت بگیرید تا یک کوه یا دره و یا آتش‌فشان مریخی و کاملا مطابق با واقعیت را در قفسه اتاقتان قرار دهید.

یکشنبه 21 تير 1394 اختصاصي اختصاصي
ادامه مطلب

آخرین مطالب ارسال شده

Recently added posts

مطالب پر بازدید سایت

Most popular