(علم + موزیک) وب سایت جامع در رابط موضوع های اختصاصی مقالات علمی و مطالب آموزشی

سفارش تبلیغات با بازده عالی

ariamtwo|سایت علم و موزیك - 21

477 با خطرناک‌ترین روش درست کردن چای آشنا شوید! (به همراه ویدئو)
یکی از خواننده‌های مشهور به نام کنی راجرز در بخشی از آهنگ خود می‌خواند: «اگر می‌خواهید طلا پیدا کنید، به کوهستان بروید، اگر می‌خواهید نقره بیابید، سنگ‌ها را سوراخ کرده و بگردید، اگر می‌خواهید بهشت را بیابد، انجیل بخواهید و اگر به دنبال عشق هستید، به خانه بروید.» به نظر می‌رسد که امروز می‌توان بخش جدیدی را به این شعر اضافه کرد: «اگر می‌خواهید خطر را پیدا کنید، به سراغ انبار آخرالزمانی کالین فورز بروید.»

چهارشنبه 28 بهمن 1394 مقالات علمی
ادامه مطلب
789 آموزش اضافه‌کردن اشتراک کانال یوتیوب به فیدلی
فیدلی بعد از اینکه گوگل ریدر قطع شد، گزینه خوبی برای Rss است. این سرویس یکی از بهترین آراس‌اس خوان‌هایی است که در نسخه رایگان آن، ویژگی‌هایی دارد که غم نبودن گوگل ریدر را از بین می‌برد. چیزی که یک آراس‌اس خوان را مشهور می‌کند، توانایی شناسایی و دریافت محتوا از هر نوع منبعی است. این سرویس یک گزینه عالی برای دنبال‌کردن هر محتوایی که دوست دارید، است. یکی از منابعی که می‌توان در این نوع سرویس‌ها دنبال کرد، کانال یوتیوب است. اگر از فیدلی استفاده می‌کنید،

سه شنبه 27 بهمن 1394
ادامه مطلب
338  بیل گیتس برای ملاقات با دخترها کامپیوتر را هک می‌کرد!
بیل گیتس در مصاحبه‌ای جدید در مورد “بنیاد بیل و ملیندا گیتس” و سایر جنبه‌های زنگی شخصی‌اش گفتگو کرده است. همچنین او به بیان خاطره‌ای از خود و پل آلن (یکی از موسسان مایکروسافت) درباره هک کردن یک کامپیوتر در مدرسه لیکساید پرداخته است.

سه شنبه 27 بهمن 1394 IT و فناوري
ادامه مطلب
439 چگونه نوتیفیکیشن‌های Recommended Videos را در اپلیکیشن یوتیوب غیرفعال کنیم؟
اپ اندروید یوتیوب در آخرین به‌روزرسانی خود از ویژگی‌های جدیدی پرده برداشت که یکی از آن‌ها نوتیفیکیشن‌های Recommended Videos است که خیلی به درد شما می‌خورد. در این به‌روزرسانی ویژگی‌های عالی وجود دارد مانند ابزار ویرایش درون برنامه‌ای، اما این ویژگی نوتیفیکیشن قصد دارد توجه شما را قبل از هرچیز دیگری جلب کند. این نوتیفیکیشن در هنگام بازکردن اپ یوتیوب ظاهر نمی‌شود و مانند بیشتر نوتیفیکیشن‌های اندروید در قسمت مخصوص اطلاعات اندروید، دریافت می‌شود. این فقط یک ترفند دیگر از یوتیوب است که می‌خواهد ویدیوهای محبوب را با ویدیوهای موردعلاقه شما تلفیق کرده و به شما نشان دهد. خوشبختانه یوتیوب امکانی دارد که می‌توان این ویژگی را خاموش کرد. با ما باشید.

428 چگونه بازی مخفی شطرنج را در فیس‌بوک مسنجر اجرا کنیم؟
فیس‌بوک مسنجر یک بازی مخفی شطرنج دارد که می‌توانید با هرکسی برروی هر دستگاه ویندوز، iOS و اندروید بازی کنید. این بازی در گروه انجام نمی‌شود؛ در کنار اجرای این بازی، دو نفر می‌توانند گفتگوی خود را نیز ادامه دهند. در ادامه می‌خواهیم به شما یاد دهیم، چطور این بازی را شروع و مهره‌ها را حرکت دهیم. با ما باشید.

310 با این برنامه، امتیازات واقعی اپلیکیشن‌ها را پیدا کنید
اپ استور تعداد بسیار زیادی برنامه برای کاربران iOS در مخزن خود دارد. آن‌قدر بزرگ که اپل بخاطر آن، حداقل یکبار در سال، هنگام معرفی آی‌فون بعدی به آن افتخار می‌کند. ممکن است با شنیدن این آمار سورپرایز شوید، شاید هم نه، چون هزاران بازی و برنامه در اپ استور وجود دارد که حتی یکبار هم دانلود نشده‌اند.

435 با دیدن قفل قرمز رنگ در جی‌میل لازم نیست نگران شوید!
در روزهای اخیر برخی کاربران با مشاهده یک قفل قرمز رنگ در بالای ایمیل‌های دریافتی در جیمیل احساس نگرانی کرده‌اند، این قفل قرمز رنگ به معنی عدم استفاده از سیستم رمزنگاری TLS توسط ارسال کننده است. ممکن است شما نیز از وجود این آیکون در بالابی ایمیل‌های خود مطلع شده باشید اما وجود این آیکون به چه معنی است؟

آخرین مطالب ارسال شده

Recently added posts

مطالب پر بازدید سایت

Most popular