طراحی سایت ارزان

Gram 15 لپ‌تاپ نازک و سبک ال‌جی با ظاهری مشابه مک‌بوک اپل!

مک‌بوک جدید اپل باریک، سبک و از نظر سخت‌افزاری بسیار قدرتمند است، اما صفحه‌نمایش آن ممکن است برای برخی کاربران کوچک به‌نظر برسد. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که معتقدید صفحه‌نمایش مک‌بوک جدید اپل کوچک است، این محصول ال‌جی می‌تواند برایتان مناسب باشد. Gram 15 نام لپ‌تاپ 15 اینچی ال‌جی است که تنها 0.6 میلی‌متر ضخامت دارد، و وزن آن کمتر از یک کیلوگرم است. ال‌جی معتقد است Gram 15 سبک‌وزن‌ترین لپ‌تاپ ساخته شده در این ابعاد و کلاس است.

http://www.ariam1.ir/images/9nydmx1167483qnrpqp.jpg

البته Gram 15 را نمی‌توان یک کپی کامل از مک‌بوک دانست، صفحه‌ نمایش این لپ‌تاپ 15 اینچی و رزولوشن آن 1080P است، سیستم‌عامل Gram 15 ویندوز 10 بوده و همچنین مجهز به‌ یک پورت USB نوع C است، البته از دیگر پورت‌های HDMI، USB 3.0 و microUSB نیز در این لپ‌تاپ استفاده شده‌ است.

قلب پردازشی این مدل را پردازنده اینتل Core i5 یا Core i7 شکل می‌دهد، ال‌جی مدعی است باتری این لپ‌تاپ شارژدهی 7 ساعته‌ دارد.

Gram 15 یک نسخه 14 اینچی نیز دارد که البته چندان چشمگیر نیست، به‌هرحال برای دست‌یابی به این لپ‌تاپ باید زمانی نامعلوم را صبر کنید، زیرا ال‌جی تاکنون هیچ تاریخی برای عرضه‌ آن مشخص نکرده است.