طراحی سایت ارزان

2 برنامه كاربردي كه گوشي شما را تحت تاثير قرار مي دهد!

این روزها، بسیاری از کاربران که با کاهش کارایی محصول اندرویدی خود مواجه می‌شوند، به سراغ روت کردن دستگاه می‌‌روند تا بتوانند از تمام امکانات آن استفاده کنند. با ورودتان به این بخش از اندروید، از قابلیت‌های بسیار زیاد شخصی‌سازی، تنظیمات حرفه‌ای و انواع رام و برنامه‌های متفاوت مواجه خواهید شد. در این مطلب قصد داریم تا 2 برنامه مفید تحت روت را به شما معرفی کنیم.

ادامه مطلب


GL Tools

GL Tools یک درایور OpenGL سازگار با بیشتر رابط‌های گرافیکی و پردازنده‌های ARM است. این برنامه مفید، به کاربر اجازه رندر رزولوشن و عمق بیت‌ها، کنترل بافت‌ها و بکارگیری روش‌های ضد شکستگی برای بهتر شدن کیفیت گرافیک و بهینه سازی سایه‌زن‌ها را می‌دهد.gltools+gapmodبا GL Tools می‌توانید با تعویض اسم رابط گرافیکی خود، برنامه‌هایی که به رابط گرافیکی ویژه‌ای نیاز دارند را اجرا کنید. همچنین، پشتیبانی از دولوپرها برای بهبود این برنامه نیز می‌تواند برای عده‌ای بسیار مفید باشد.

لينك دانلود 


Lucky Patcher

Lucky Patcher برنامه‌ای قدرتمند برای  حذف لایسنس بازی‌ها و برنامه‌ها بوده و شما به وسیله آن، قادر به پچ کردن نرم‌افزارهای غیر رایگان و تبدیل آن‌ها به یک برنامه کرک شده دائمی خواهید بود. علاوه بر این، Lucky Patcher وسیله‌ای برای هک سفارش‌ها درون برنامه‌ای در نرم‌افزارهای دیگر است و به کمک آن، هر برنامه‌ غیر رایگانی، رایگان می‌شود.luckypatcherدر حالت کلی، حذف ارور لاینسس از نرم‌افزارها، پرداخت‌ درون برنامه‌ای به صورت رایگان، حذف تبلیغات از برنامه‌ها، اشتراک گذاری نرم‌افزارها و ذخیره کردن تغییرات و ایجاد نسخه مود شده از برنامه‌ها، از مزایای اصلی این برنامه به شمار می‌رود.


لينك دانلود