طراحی سایت ارزان

2 برنامه كاربردي براي اسمارت فون شما!

حتما می‌دانید که سیستم عامل اندروید پدر شخصی سازی است. شما در این پلتفرم می‌توانید ویجت اضافه کنید، تم‌ها را تغییر دهید، تصویر زمینه را تغییر دهید و هزاران اقدام دیگر که شاید به جرات بتوان گفت که در سایر سیستم عامل‌ها چنین کاری غیر قابل تصور است.

اما برای بسیاری از ما این وقت و زمان وجود ندارد که هر روز تصویر زمینه دستگاه خود را تغییر دهیم و این یک نواختی باعث دلزدگی از گوشی می‌شود اما اندروید به لطف گستردگی‌اش این مشکل را نیز مرتفع ساخته است و به لطف اپلیکیشن‌های مختلف این حوزه افراد می‌توانند از طریق آن‌ها هر از چندگاهی تصویر زمینه گوشی خود را به‌صورت خودکار تغییر دهند. در این مقاله تصمیم داریم تا با چند اپلیکیشن قدرتمند این حوزه آشنا شویم.


Muzei

اپلیکیشن Muzei با نیم میلیون بار دانلود و امتیار 4.4 یکی از بهترین اپلیکیشن‌های شخصی سازی صفحه نمایش اسمارت فون‌هاست که تصاویر زمینه بسیار زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و هر چند وقت یک بار نیز آن را تغییر دهد. علاوه بر این، تغییر تصویر زمینه نیز در این اپلیکیشن بسیار راحت است و شما تنها می‌بایست دو بار صفحه نمایش را لمس کنید. یکی از مزیت‌های دیگر این اپلیکیشن نیز به گستره تصاویر آن باز می‌گردد که توسعه دهندگان آن روزانه چندین تصویر جدید و جالب را به آرشیو برنامه اضافه می‌کنند و کاربران قادر هستند تا از طریق پوشه‌های مختلف تصویر زمینه‌های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

دانلود نرم افزار MuzeiTapet

اپلیکیشن Tapet نسبت به نمونه‌های مشابه تفاوت‌های بسیاری دارد و تصاویر خود را از پایگاه داده اختصاصی خود از طریق بستر اینترنت به دست می‌آورد و تمامی تصاویر موجود نیز با بهترین وضوح طراحی شده‌اند و از زبان طراحی جدید گوگل با نام متریال دیزاین بهره می‌برند

دانلود نرم افزارTapet