طراحی سایت ارزان

پنج بازی‌ برتر دونفره برای اندروید به‌صورت Split Screen

بسیاری معتقدند با پیشرفت تکنولوژی روابط انسانی رو به‌ زوال رفته‌ است، البته بدون‌شک با افزایش استفاده از تلفن‌های‌هوشمند گوشه‌نشینی انسان‌ها بیش‌تر از گذشته شده‌است. طرف‌داران تکنولوژی می‌گویند پیشرفت ابزارهای ارتباطی تعامل با دنیای واقعی را به‌گونه‌ای متفاوت رقم‌زده است، مثلا بازی‌کردن به‌صورت آنلاین و چند نفره می‌تواند تعداد کثیری کاربر را در کنار هم جمع کند، البته هیچ‌گاه تماس‌های مجازی، جایگزین تماس فیزیکی نمی‌شود. واقعا نمی‌توان گجت‌ها را همیشه عامل جدایی افراد از تعامل با افراد نزدیک خود دانست، به‌عنوان مثال بازی‌هایی که برروی یک صفحه‌نمایش و به‌صورت دو نفره اجرا می‌شود، می‌تواند لحظات هیجان‌انگیزی را برای شما و افراد خانواده به‌ارمغان آورد. در ادامه نگاهی می‌اندازیم به 5 بازی خوب و سرگرم‌کننده که می‌توان آن‌ها را به‌صورت Split Screen (تقسیم نمایشگر) اجرا کرد.

Drive Ahead

http://www.ariam1.ir/images/0qxgsc5i1b3j5ni7zriw.jpg

اگر شما نیز دارای یک حس درونی برای ایجاد یک دعوای درست‌و‌حسابی بین خود و دوستان یا خواهر و برادر خود هستید، می‌توانید به‌جمع بازی‌کنان بازی Drive Ahead بپیوندید. در این بازی شما با به‌کارگیری ماشین‌های گوناگون به‌شدت به دوستان خود آسیب وارد می‌کنید، بدون آن‌که دچار مشکلاتی از جمله زندان و یا مرگ شوید! همان‌طور که از تصویر مشخص است، گرافیک این باز به‌شدت ساده‌ است، اما گیم‌پلی Drive Ahead جذاب و اعتیاد آور است.

google-play-install-en

Glow Hockey 2

http://www.ariam1.ir/images/wuulusuzmx7r3mk2zb.jpg

ایر هاکی یکی از پرطرفدارترین بازی‌های سال‌های اخیر است، این بازی می‌تواند تجربه‌ای مدرن و تکنولوژیکی را از این بازی برای شما به‌ارمغان آورد، در این بازی هم‌چون نسخه فیزیکی وظیقه شما این است که با گذشتن از سد کاربر توپ (puck) را وارد دروازه‌ کنید. نحوه بازی‌کردن Glow Hockey 2 به‌ این صورت است که شما با کنترل puck به‌وسیله انگشت‌ خود از گل‌خوردن دفاع می‌کنید و به‌حریف گل می‌زنید؛ همین!

google-play-install-en

Cat vs Dog


http://www.ariam1.ir/images/7wesgub76fxz1r248q80.jpg

اگر شما از طرف‌داران سگ هستید و از گربه‌ها نفرت‌ دارید و یا بالعکس؛ می‌توانید از بازی Cat Vs Dog بسیار لذت‌ببرید، در این بازی شما می‌بایست در یک تیم به‌عنوان یک سگ و یا گربه وارد میدان‌ شوید و به‌سمت حریف خود انواع‌ و‌ اقسام وسایل را پرتاب‌کنید، البته به‌وسیله گاز سمی می‌توانید محیط طاقت‌فرسایی را برای حریف ایجاد‌کنید. خب بهتر است زودتر این بازی جذاب را دانلود کنید و از بازی‌کردن با دوستانتان لذت ببرید.

google-play-install-en

Red Hands

http://www.ariam1.ir/images/y5584ven6c8enayqlh.jpg

شاید باور نکنید اما بازی نون‌‌ بیار کباب‌ ببر در خارج از ایران‌ هم انجام می‌شود، این بازی که بانام Red Hands عرضه شده‌ است، گیم‌پلی بسیار آشنایی دارد، در این بازی شما می‌بایست در هنگام مناسب روی دست حریف خود ضربه بزنید و یا از ضربه‌حریف جاخالی‌ دهید. بهتر است این بازی را دانلود کنید و این‌بار بدون درد و خون‌ریزی نون‌بیار کباب‌ببر بازی‌ کنید!

google-play-install-en

4 in a Row

http://www.ariam1.ir/images/pzwmabpuo0o6u0ecdyx.jpg

یک بازی دوز تمام‌ عیار انتظار شما را می‌کشد، این‌بار با دوستانتان بازی‌کنید و با شکست‌دادن آن‌ها خودی نشان‌دهید؛ هدف اصلی شما در این بازی این‌ است که چهار مهره هم‌رنگ را در یک ردیف قرار دهید تا امتیاز کسب‌کنید.

google-play-install-en