طراحی سایت ارزان

۴۵ مدل چوب لباسی و رخت آویز ایستاده، دیواری و چوبی + خرید اینترنتی

این مطلب توسط سایت خریدیار نگارش شده است، برای مشاهده نمونه های بیشتر چوب لباسی ایستاده به سایت خریدیار مراجعه کنید.

اگر زمانی متوجه شدید که برخی از وسایل در ورودی منزل و یا اتاق روی یکدیگر جمع شده اند،بدین معنا است که شما وسیله ای کاربردی برای جمع کردن لباس هایتان انتخاب نکرده اید و حل این مشکل با اضافه کردن چند سبد و چوب لباسی امکان پذیر است.

بدین صورت وسایل اضافه و لباس هایتان سرو سامان پیدا خواهند کرد و اتاق خواب یا اتاق نشیمن جلوه زیباتری به خود می‌گیرند، استفاده از چوب لباسی امروزه نه تنها یک وسیله کاربردی برای بهم نریخته بودن منزل است، بلکه به عنوان یک وسیله دکوری در زیبایی اتاق و منزل هم موثر است.

امروزه چوب لباسی ها با تنوع های بسیار زیادی در بازار مانند: جالباسی چوبی، جالباسی پشت دری، جالباسی ایستاده، جالباسی دیواری و رگال ها موجود هستند که می‌توان به راحتی با توجه به بودجه مورد نظر و مدل دلخواه آنها را تهیه کرد.

ویژگی بسیار مهم چوب لباسی این است که از ایجاد چین و چروک البسه جلوگیری می‌کند و مانع بد فرم شدن لباس ها می‌شود. چوب لباسی های مدل ایستاده با طراحی و دیزاین های متفاوتی که امروزه دارند ممکن است همان چیزی باشد که اکثرا به دنبالش هستند.

 

نکاتی که پیش از خرید انواع چوب لباسی باید در نظر داشته باشید:

۱- ابعاد جالباسی: اولین نکته و مهم ترین معیار ابعاد جالباسی است و باید با توجه به فضایی که در اختیار داریم آن را تهیه کنیم، اگر فضای شما کم است چوب لباسی دیواری و پشت دری گزینه خوبی می‌باشد.

۲- جنس بدنه ی جالباسی: نکته بعدی در مورد جنس بدنه می‌باشد که معمولا در ساخت این وسیله از چوب، فلز، پلاستیک، MDF و یا ترکیبی از آنها استفاده می‌شود. که معمولا چوب لباسی از جنس چوب و یا فلز محکم تر و مقاومت بیشتری دارند.

۳- شکل و ظاهر جالباسی: از دیگر فاکتورهای مهم چوب لباسی شکل، رنگ و ظاهر آن می‌باشد که باید با توجه به دکوراسیون منزل انتخاب شود. چوب لباسی های مدرن علاوه بر کارایی که دارند جز دکور منزل هم محسوب می‌شوند و برخی از آنها دارای کشو و سبد برای گذاشتن دیگر وسایل از جمله کفش هستند. قرار گیری جالباسی در هر جایی از منزل مثل: جلوی درب ورودی، راهرو و داخل اتاق خواب امکان پذیر است.

۴- قیمت جالباسی: از آنجایی که امروزه تنوع جالباسی ها بسیار زیاد است و با قیمت های متفاوت در بازار عرضه می‌شوند شما می‌توانید به راحتی قبل از خرید قیمت ها را بررسی کنید و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید جالباسی مورد نظر خود را تهیه کنید.

 

ایمنی جالباسی یکی از نکته های بسیار مهم که باید به آن توجه کرد!

به طور معمول جالباسی‌های ایستاده سنگین و بزرگ هستند و به دلیل ارتفاع بلندی که دارند امکان افتادنشان وجود دارد پس بهتر است اگر در خانه کودک و یا بچه ای کم سن دارید چوب لباسی از نوع دیواری و یا پشت دری انتخاب کنید.

معمولا چوب لباسی هایی که پایه‌هایشان منحنی است به راحتی برمیگردنند، بنابراین در هنگام خرید جالباسی به این نکته توجه کنید که طراحی آنها طوری باشد که ایمن و سبک باشند.

 دراین مطلب به ۴۵ مدل از انواع جالباسی ایستاده، دیواری و ساده در طرح ها و مدل های متنوع مدرن پرداخته ایم و شما می‌توانید برحسب سلیقه و بودجه مورد نظرتان بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.