طراحی سایت ارزان

چند ایده هوشمندانه برای استفاده از لاستیک‌ فرسوده ماشین!

لاستیک‌های فرسوده کاملا بی‌مصرف به نظر می‌رسند، اما با صرف کمی وقت می‌توان از آنها چیزهای جالبی ساخت. برای دیدن چند ایده هوشمندانه برای استفاده از لاستیک فرسوده ماشین با علم و موزیک همراه باشید.

ساختن یک میز زیبا!

http://www.ariam1.ir/images/k7pzjixkx4ototoqr90.jpg

در نگاه اول، هرگز انتظار دیدن یک حلقه لاستیک سیاه رنگ را زیر این حلقه‌های طناب نداریم. این حلقه لاستیک روی یک سه پایه چوبی معمولی قرار گرفته است، اما می‌توانید به جای آن از یک گلدان وارونه یا پایه‌های پیش‌ساخته استفاده کنید.

بستری برای سگ خانگی!http://www.ariam1.ir/images/griwhhbmw9qqzdrgag5c.jpg

وقت گیر‌ترین قسمت این کار، رنگ‌آمیزی صورتی حلقه لاستیک ماشین و انتظار برای خشک شدن آن است؛ سپس می‌توانید داخل آن را بوسیله بالش پر کنید و در گوشه‌ای‌ قرار دهید تا سگ خانگی شما داخلش بخوابد؛ فقط باید اطمینان داشته باشید که سگ از آن به به عنوان تخت استفاده می‌کند، نه آدامس!

کاشت سبزیجات!

http://www.ariam1.ir/images/jurpgfq1vkldczy0va.jpg


حلقه محکم لاستیک می‌تواند از گوجه فرنگی، سیب‌زمینی، بادمجان و… در برابر باد و عوامل محیطی محافظت کند، همچنین رنگ سیاه آن باعث جذب گرمای خورشید و رشد سریع‌تر گیاه می‌شود، اما اگر اطمینان ندارید که مواد شیمیایی مورد استفاده برای ساخت لاستیک، جذب گیاه می‌شوند یا نه، در این مورد تحقیق کنید.

قفسه تزئینات اطاق!

http://www.ariam1.ir/images/y7i4ptj0mxhnhneji.jpg

اگر دوست دارید اطاق کودک را با تم اتومبیل تزئین کنید، استفاده از یک حلقه لاستیک ماشین به عنوان قفسه نگهداری تزئینات، ایده جالبی به نظر می‌رسد.

تزئینات کریسمس!

http://www.ariam1.ir/images/db76av0cqe9tf44azs88.jpg

یک قطعه نئوپان یا مقوا را به شکل دایره برش داده و حفره لاستیک را بپوشانید؛ سپس آن را رنگ آمیزی کرده و با نقاشی‌های مناسب کریسمس تزئین کنید.

یک گلدان دیواری!

http://www.ariam1.ir/images/bp34g9x0bakeputesi1y.jpg

برای زنده ماندن گیاه، باید آب اضافه تخلیه شود، بنابراین با استفاده از دریل چند سوراخ در لاستیک ایجاد کنید و برای خارج نشدن خاک، روی سوراخ ها را با پارچه پوشانده وسپس داخل لاستیک را با خاک پر کنید. برای اینکه آب خارج شده دیوار را کثیف نکند در قسمت خارجی لاستیک، یک پوشش نایلونی قرار داده و هر از گاهی آب جمع شده را تخلیه کنید.

یک وسیله بازی جالب برای بچه‌ها!http://www.ariam1.ir/images/ahprmatuuwkhnimikv1.jpg

حتما کودک شما حرکت این وسیله را دوست خواهد داشت؛ بهتر است برای ایمنی بیشتر، یک دستگیره هم به آن اضافه کنید. سریع ترین و آسان‌ترین روش برای بریدن لاستیک ماشین، نگهداشتن آن در زاویه 45 درجه است.

میز مناسب برای حیاط خلوت!http://www.ariam1.ir/images/41xynm6j8sqjcwhoqo.jpg

با روی هم قرار دادن دو حلقه لاستیک رنگ شده ماشین و یک صفحه شیشه‌ای، می‌توانید یک میز بسازید که در مقابل برف و باران مقاوم است. با روشن کردن یک لامپ داخل حلقه‌های لاستیک به مهمانی‌های شبانه جلوه زیبایی ببخشید.

یک گودال ماسه‌ای بسازید!http://www.ariam1.ir/images/cgbsxdavnpm8l3aycj.jpg