طراحی سایت ارزان

لامپ های ال ای دی بدون نیاز به باتری يا اتصال !

لامپ و روشنایی های ال ای دی به جهت مصرف بهینه انرژی و هزینه تولید پایین امروزه مورد توجه خیل عظیمی از کاربران قرار گرفته است. شرکت های مختلف در حال افزودن امکانات بیشتری نظیر سنسور ها، اتصال بی سیم، تغییر رنگ لامپ و حتی اسپیکر های داخلی در گجت های ال ای دی جدید خود هستند. اما لامپ ال ای دی Lumir C با حذف یک جنبه منفی توانسته است قدم بزرگی در این عرضه بردارد. لومیر سی بدون نیاز به منبع تغذیه خارجی طراحی شده است و تنها از یک شمع در قسمت پایینی خود بهره می برد.
 
گاهی اوقات وضعیت آب و هوایی نا مطلوب موجب قطعی برق و در نتیجه تاریکی خانه هایمان می شود. در چنین شرایطی معمولا لامپ های روشنایی Kerosene و یا شمع مورد استفاده قرار می گیرند که در نهایت برای سلامت انسان ها مضر هستند و می توانند خطراتی را به همراه داشته باشند.

لومیر سی یک گجت روشنایی با طراحی زیبا و دوست داشتنی است که لامپ ال ای دی آن تنها توسط یک شمع در انتها تغذیه می شود. میزان روشنایی یک لامپ LED به ولتاژ ورودی بستگی دارد و از آنجایی که یک شمع به صورت خودکار و طبیعی می تواند گرمای متوسط و استانداردی را تولید کند، کاربران دیگر با مشکلاتی نظیر تعیین دستی این میزان گرما و ولتاژ ورودی روبرو  نخواهند بود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، لومیر سی در ابعاد یک بطری آب و مشابه با یک فانوس دریایی طراحی شده است، بدین ترتیب جابجایی آن آسان بوده و همچنین به زیبایی محیط اطراف کمک شایانی می کند. فضای کوچک و خالی در انتهای لامپ جهت جابجایی هوا تعبیه شده است. بدنه شفاف و منحصر به فرد این روشنایی، علاوه بر جلوگیری از ورود باد و سرما موجب روشن شدن اطراف می شود. دقیقا در بالای شمع، یک فیلتر جذب و تبدیل گرما به الکتریسیته گنجانده شده است.

در حال حاضر دو نسخه متفاوت از این محصول طراحی شده اند؛ مدل Mood که شامل چهار لامپ ال ای دی ۰٫۲ وات می شود. مدل Spot از یک لامپ یک وات بهره می برد که کاربر می تواند مسیر نور آن را مشخص نمایید.
لامپ Lumir C به تازگی در وب سایت KickStarter رونمایی شده است و در طی چند ساعت به هدف مالی، خود یعنی ۵۰ هزار دلار، رسیده و هنوز ۴۴ روز دیگر از زمان آن باقی مانده است. کاربران با پرداخت ۵۹ دلار می توانند هر مدلی از این لامپ روشنایی را با رنگ بندی های متنوع خریداری نمایند.