طراحی سایت ارزان

ساده‌ترین راه برای دانلود اپلیکیشن‌ها از «گوگل پلی»!


جهت خواندن اين مطلب به ادامه مطلب مراجعه كنيد

یکی از فواید چک کردن آمارگیر وبلاگ، آشنا شدن با نیازهای کاربران است. در این میان گاهی که حس می‌کنم، کاربرانی با جستجوی کلیدواژه‌هایی به وبلاگم  می‌آیند و به عللی مثلا قدیمی بودن پست مورد نظر، به پاسخ به‌روز سؤالشان دست پیدا نمی‌کنند، سعی می‌کنم پست را به‌روز کنم یا اصلا پست جدیدی بنویسم.

دیشب که آمارگیر را چک می‌کردم، دیدم کاربری سؤالش این بوده که چگونه می‌شود از «گوگل پلی» دانلود کرد. البته کاربری هم سؤال خاص دیگری داشت که طبعا من از آن بی‌اطلاعم!خب! ما در ایران برای خودمان دردسرهای خاص خودمان را داریم! اصولا یکی از ساده‌ترین کارها باید دانلود از گوگل پلی باشد، اما عملا برای ما این کار ساده نیست.

گرچه بازارهای بسیار متنوعی وجود دارند که با استفاده از آنها می‌توانید بسیار آسان اپلیکیشن اندروید دانلود کنید، اما به دلایلی اینها جانشین مطمئنی برای گوگل پلی نیستند:

۱- بازارها حاوی اپلیکیشن‌های مورد نیاز برای عموم کاربران هستند و شما اگر نیاز به دسته خاصی از اپلیکیشن‌ها داشته باشید، ممکن پیدایشان نکنید.

۲- اپلیکیشن‌های تازه یا به‌روزرسانی‌های تازه، مدتی طول می‌کشند تا به بازارهای دیگر راه پیدا کنند.

۳- و مهم‌تر از همه: مشکلات امنیتی را نباید فراموش کنید. آیا از نظر تئوریک امکان ندارد که اپلیکیشن‌های دستکاری شده وارد یک بازار شوند؟

بنابراین ما باید همیشه ترفندهایی برای دانلود مستیم اپلیکیشن‌ها از گوگل پلی داشته باشیم. ترفندهای این کار بسیار متنوع هستند،

اما شخصا چند وقتی است که نرم‌افزار جاوای Real APK Leecher برای دانلود اپلیکیشن استفاده می‌کنم و از آن بسیار راضی هستم. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید نام اپ مورد نیاز خودتان را جستجو کنید و به سادگی با فرمت APK دانلودش کنید.

بعد از دانلود نرم‌افزار، تنظیماتی را باید اعمال کنید، یکی از آنها به دست آوردن آی‌دی وسیله اندرویدی‌تان است که کار بسیار ساده‌ای است و در صفحه اپ توضیح داده شده است.

منبع:يك پزشك