طراحی سایت ارزان

بهترین کادوهای فناوری برای روز ولنتاین که می‌توانید به عشق خود هدیه دهید!

758 بهترین کادوهای فناوری برای روز ولنتاین که می‌توانید به عشق خود هدیه دهید!

مطالب مرتبط با "بهترین کادوهای فناوری برای روز ولنتاین که می‌توانید به عشق خود هدیه دهید!"

روز ولنتاین یکی از مناسبت‌هایی است که در سراسر جهان طرفداران خودش را دارد، چرا که عشق و دوست داشتن موهبتی جهانی است، عشاق روز ولنتاین را با هدیه دادن به یکدیگر جشن می گیرند حال قصد داریم برای شما بهترین کادوهای تکنولوژیک را معرفی کنیم

موبایل

http://www.ariam1.ir/images/e2c1i7e3jury75cz6y9f.jpg

اگر شما دوست دارید عشق‌تان هر موقع از موبایل خود استفاده می‌کند یادتان باشد؛ پس یک موبایل هوشمند میان رده تا جایی که توان هزینه آن را دارید، بخرید و مطمئن باشید بهتر از موبایل کادویی برای ولنتاین وجود ندارد چرا که موبایل آیینه‌ای از شماست و یادتان در همه جا زنده خواهد ماند!

بهترین موبایل های مناسب بانوان

HTC One A9: زیبا، قدرتمند و در یک کلام کاملا مناسب؛ یک بانوی ایرانی البته باید مواظب جیبش باشد چرا که باید این محصول با قیمت حدودی ۱.۷۰۰.۰۰۰ هزار تومان خریداری شده و البته ما رنگ زرشکی و سفید این موبایل را پیشنهاد می‌کنیم.

LG Nexus 5X: بهترین انتخاب را با گوشی مشترک ال‌جی و گوگل داشته باشید و عشق تان را شگفت زده کنید؛ آن‌هم با رنگ سفید و آبی روشن که شما را خاص‌تر از همیشه می‌کند، این گوشی با قیمت حدودی ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان در بازار قابل خریداری است.

Motorola Moto X Play: اگر برای یک مخاطب خاص کم سن و سال یک موبایل می‎‌خواهید خریداری کنید، چرا منتظر هستید؟ این موبایل رنگ‌بندی زیادی دارد که واقعا برای یک دختر جوان ساخته شده است. این گوشی با قیمت حدودی ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان در بازار قابل خریداری است.

Huawei Honor ShotX: این گوشی که خیلی خاص و باریک است، واقعا مناسب بانوان ساخته شده و با دوربین جالب و همچنین بدنه بسیار نارک برای ولنتاین امسال عالی به‌نظر می‌رسد و کمی بیش‌تر از ۱ میلیون تومان قیمت دارد.

از دیگرگوشی های مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Apple iPhone 6s– Samsung Galaxy S6 Edge– Sony Xperia Z5– Huawei Mate S

بهترین موبایل های مناسب آقایان

Samsung Galaxy Note 5: ظاهری اسپرت و در عین حال کلاسیک برای آن دسته از افراد که دوست دارید جذاب‌تر شوند؛ در واقع این گوشی معجزه می‌کند، قیمت این موبایل در حدود ۲.۳۰۰.۰۰۰ هزار تومان است.

LG V10: اگر دوست دارید ظاهری کلاسیک و مدرن داشته باشید، به سرعت V10 را بخرید، قیمت این موبایل در حدود 2 میلیون تومان است!

Sony Xperia Z5 Premium: یک گوشی قدرتمند و در عین حال مردانه که توانایی‌های خوبی را نیز در بطن خودش نهفته دارد. این محصول برای کسانی مناسب است که عاشق دیدن فیلم و در عین حال عکاسی هستند.

از دیگرگوشی های مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Huawei Nexus 6P– Apple iPhone 6s Plus– Samsung Galaxy S6 Edge Plus– HTC One M9 Plus

ساعت هوشمند

http://www.ariam1.ir/images/34lvs0wwbwmyrcq077f.jpg

ساعت حکم وقت شناسی را دارد و اگر شما دوست دارید مخاطب خاص خود را با یک ساعت زیبا و مدرن و شاید کلاسیک شگفت زده کنید، بهتر است یک ساعت هوشمند را برای ولنتاین خریداری نمایید چرا که ساعت باعث وقت شناسی و زیبایی دستان می‌شود.

بهترین ساعت های هوشمند مناسب بانوان

Apple Watch 38mm Rose Gold: تنها ساعت از سری ساعت‌های اپل واچ که برای بانوان ساخته شده است و با رنگ یاسی، بسیار زیبا و شیک است و با خرید آن می‌توانید مخاطب خاص خود را جذاب‌تر کنید! البته این ساعت یکی از مدل‌های ارزان سری اپل واچ است و با قیمت ۱.۴۰۰.۰۰۰ هزار تومان قابل خریداری است.

Gear S2 R720: اگر به دنبال یک ساعت زیبا و خاص هستید، ساعت R720 با رنگ سفید خود یک خانم را سفید بخت می‌کند! قیمت این ساعت در حدود ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان است.

از دیگرساعت های هوشمند مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Asus weZenwatch 2 WI502Q– Sony SWR50 SmartWatch 3- Huawei SmartWatch

بهترین ساعت‌های هوشمند مناسب آقایان

Apple Watch 42mm-Midnight Blue Leather Loop: با این ساعت زیبایی بی حد و مرز در عین هوشمند را به دستان عشق خود هدیه دهید تا زیباتر از همیشه در جامعه بدرخشد، قیمت این ساعت در حدود 3 میلیون است!

Huawei Steel Case with Steel Mesh: ساعت زیبای هوآوی بی نظیر است و واقعا یک هدیه زیبا و ماندگار است که با قیمت ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان قابل خریداری است.

Asus ZenWatch: ساعت خوش قیمت و زیبای شرکت ایسوس که یک شاهکار درجه یک و زیبا برای یک مرد جوان است، قیمت این ساعت در حدود 650 هزار تومان است.

از دیگرساعت های هوشمند مناسب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Asus Zenwatch 2 WI501Q- Samsung Gear S SmartWatch- Motorola Moto 360 42mm


شنبه 24 بهمن 1394
سفارش طراحی / نمونه کار