طراحی سایت ارزان

با این 2 روش ساده خط و خش نمایشگر گوشی‌ را از بین ببرید


یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران تلفن‌های همراه، مخصوصا آن‌هایی که از نوع گران قیمت‌شان استفاده می‌کنند، افتادن خط و خش بر روی صفحه نمایش است. همین مورد باعث شده تا این کاربران به پوشش‌های محافظ شیشه‌ای و پلاستیکی ضد خش پناه ببرند. اما امروز شما رو با ترفند ساده و جالب اشنا می کنیم که بتونید با کمترین هزینه ،خط و خش صفحه نمایش رو ازبین ببرید.

استفاده از خمیر دندان


خمیر دندان یکی از آن دسته وسایلی است که معمولا همیشه در همه خانه‌ها پیدا می‌شود. این خمیر پاک کننده به طور معجزه آسایی برای از بین بردن خطوط موجود در نمایشگر تلفن‌‌های همراه موثر است. برای استفاده از خمیر دندان به‌عنوان پاک کننده خش کافیست مقداری از آن را بر روی یک پارچه که بهتر است از جنس کتان باشد، قرار دهید و سپس پارچه را به صورت دورانی بر روی نمایشگر بکشید. تا زمان از بین رفتن خطوط همین عمل را تکرار کنید. البته دقت داشته باشید که خمیر دندانی که استفاده می‌کنید ژله‌ای نباشد.استفاده از پودر بچه


ترکیب پودر بچه با آب تولید یک ماده خمیری شکل می‌کند که استفاده از این ماده برای از بین بردن خط و خش‌های ایجاد شده در نمایشگر گوشی تاثیر زیادی خواهد داشت. برای انجام این کار کافی است مقداری از این مایع خمیری را بر روی یک پارچه قرار دهید و سپس به صورت دورانی آن را بر روی نمایشگر گوشی بکشید. این عمل را تا از بین رفتن خطوط ادامه دهید.