طراحی سایت ارزان

اقتصاد مناطق نفتی و اکتشافات حوزه نفت

543 اقتصاد مناطق نفتی و اکتشافات حوزه نفت

مطالب مرتبط با "اقتصاد مناطق نفتی و اکتشافات حوزه نفت "

یک قرن پیش، این کالا برای بسیاری از مردم به رسمیت شناخته نشده بود، به عنوان یکی از انواع پس از کالاهای امروزی شناخته شده است. اکثر مناطقی که در گذشته نزدیک در آن اکتشافات نفتی انجام شده است، امروزه به عنوان بخش‌های پررونق اقتصادی روی زمین هستند. دلایل اقتصادی و استراتژیک هر دو پشت این اهمیت روزافزون نفت خام هستند.

اما این تمام تصویر نیست. ما باید جنبه دیگری را در نظر بگیریم. افزایش قیمت نفت نیز به اقتصاد آمریکا آسیب می رساند. حال، کدام اثر برای دسته‌های جایگاه ارز ضروری‌تر است؟

اما حتی در آن روزهای پر هیاهو، سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که تحلیل تکنیکی Candlestick را درک می‌کردند، بهترین ایده را می‌دانستند. شراب و گل رز برای همیشه ماندگار نیستند. من خیلی پیش‌بینی کردم که بعدازظهر روزی خواهد بود که قیمت نفت خام به 85 دلار در هر بشکه کاهش یافته است. در آن زمان چقدر کاملا مضحک به نظر می رسید.

بنابراین آنچه می توانید بگویید این است که برخی از ارزها با قیمت نفت همبستگی مثبت دارند و با سایر ارزها رابطه منفی دارند. جفت ارز CAD/JPY شدیدترین واکنش را به افزایش قیمت نفت نشان می دهد. ژاپن تقریباً 100٪ سبوم وارد می کند.

نفت خام سازمانی

سازمان نفت خام سازمانی پر رونق و پر رونق است و هرکسی که آماده به دست آوردن پول خوب است باید این کار را انجام دهد. جهل و نادانی بسیاری را از غوطه ور شدن در فرصت هایی مانند این باز می دارد. چیزی را که نمی دانید، تا زمانی که اطلاعات ارزشمندی را از کسانی که بوده اند و سپس آنجا بوده اند به دست نیاورید، تصوری ندارید. نفت خام به عنوان طلای سیاه شناخته می شود و اساس آن است که ما کالاهای نفتی مانند گازوئیل، سوخت، نفت سفید، زغال سنگ، کک و یک میزبان دیگر را استخراج می کنیم. این مواد معدنی در هر روز حیاتی هستند. ما از این واقعیت آگاه هستیم که برای سبد خرید متخلفان خود به سوخت نیاز داریم، اما. این است که مردمی به شدت اصرار دارند.

چاه های نفتی سیتگو

برای مثال سیتگو را در نظر بگیرید. متعلق به آقای چاوز است، چاه های زیادی را در بالای ایالات متحده ارائه دهید. این در واقع بهترین نفت خام است زیرا مواد شیمیایی گیاهی است که می توان استخراج کرد به ساخت مواد شیمیایی متفاوتی که ما هر روز از آن استفاده می کنیم کمک می کند و در نشانه گذاری هیو شما به فروش می رسد و باعث برتری آن می شود. برای شرکت های شیمیایی شما بنابراین باید سیتگو چندین پالایشگاه شیمیایی تجزیه و تحلیل نفت مانند شل را به بازار عرضه کند و نفت ونزوئلا و مکزیک [نفت خام درجه دو] را وارد کند تا برای آن شرایط گاز و گازوئیل پالایش شود.

اگر مطمئناً نمی تواند این الزامات را برآورده کند، در واقع خرید نفت از نیجریه دیگری است. این تکنیک به این صورت است که نفت سبک را از افرادی که قبلاً از NNPC تخصیص گرفته‌اند، دریافت می‌کنند. می توانید با نوع فروشنده قراردادی امضا کنید تا نفت خام شما را در یک پلت فرم ماهانه تامین کند. گزینه آخر معمولاً نفت را از یک کشتی بارگیری شده حاوی نفت خام سبک یا از طریق TTO یا TTT از طریق فروشنده ای که خریدار ناامید شده است، خریداری می کند.

برگرفته از بازار نفت و گاز https://iroilmarket.com/

پنجشنبه 20 آبان 1400
سفارش طراحی / نمونه کار