طراحی سایت ارزان

اسنپدراگون ۸۳۰ در یک وبسایت هندی برای تست قرار گرفت!

اگر تا به‌حال در یک مکالمه حرف کم آورده‌اید، می‌توانید با اعتماد به نفس کامل گلکسی نوت ۷ S7 خود را از جیب در آورده و تا ساعت‌ها در مورد قدرت پردازنده Snapdragon 820 آن صحبت کنید.

همچنین می‌توانید در انتهای صحبت‌های خود، به آنها مژده دهید که Snapdragon 830 نیز در راه است و به زودی با قدرت بیشتر خواهد آمد!

پردازنده Snapdragon 830 چند مدتی است که در وبسایت هندی Zauba برای تست قرار گرفته است. این پردازنده روی یک دیوایس با ۴ گیگابایت رم LPDDR4X و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی نصب شده است. البته برخی صحبت‌ها حاکی از آن است که کوالکام، نام این پردازنده را Snapdragon 835 گذاشته است. در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت چه اسمی برای این قطعه سخت‌افزاری پرقدرت انتخاب می‌شود.

به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا پردازنده Snapdragon 830 را در نیمی از دستگاه‌های گلکسی S8 و گلکسی S8 Edge خود قرار دهد و از آن بهره گیرد. این کمپانی کره‌ای، امسال در گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge (به جز کشورهای آمریکا و چین) از پردازنده Exynos 8890 استفاده کرده و در دو کشور اشاره شده، پردازنده Snapdragon 820 جایگزین گردیده است.