طراحی سایت ارزان

آشنایی بیشتر با افزایش لایک ویمیو

3564 آشنایی بیشتر با افزایش لایک ویمیو

مطالب مرتبط با "آشنایی بیشتر با افزایش لایک ویمیو "

آشنایی بیشتر با افزایش لایک ویمیو

ویمیو از شبکه های اجتماعی محبوب و مورد علاقه ی افرادی است که از دیدن ویدیوهای متنوع لذت میبرند. علاوه بر این کاربرد، میتوان با اشتراک گذاری ویدئو از کسب و کارتان، سبب جذب مشتری و افزایش درآمد شوید و برای این منظور نیاز به بیشتر دیده شدن و افزایش لایک ویمیو است. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب نمایید.

هر آنچه که باید در مورد افزایش لایک ویمیو بدانید!

این وبگاه در سال ۲۰۰۴ در آمریکا و توسط تعدادی از فیلم سازان ایجاد شد و در مدت کوتاهی توانست کاربران میلیونی داشته باشد. برای بالا بردن اعتبار در این شبکه، بهترین راه افزایش لایک در ویمیو است که میتوانید هم خودتان با تبلیغ و هم با خرید لایک حجم بازدید را به میزان مد نظرتان برسانید. برای افزایش لایک ویمیو باید با حساب های کاربری در آن آشنا شوید. ویمیو سه حساب کاربری دارد:

۱- ویمیو free: این حساب برای افرادی مناسب است که حرفه ای نیستند و برای بازدید و کنجکاوی وارد این شبکه اجتماعی میشوند. در ضمن محدودیت های فراوانی دارد.

2- ویمیو plus: این حساب کاربری مستلزم تهیه اشتراک ماهانه است. امکانات بیشتری نسبت به نوع رایگان دارد از جمله پهنای باند نامحدود.

۳- ویمیو pro: این حساب نیز پولی است اما نسبت به پلاس هزینه اشتراک بیشتری نیاز است پرداخت شود. این کاربری نامحدود و حرفه ای است.

معمولا دوگروه pro و plus نسبت به افزایش لایک در ویمیو تمرکز بیشتری دارند.

ایا میخواهید بازدید ویدیوها اینستاگرام خود را افزایش دهید؟با ما تماس بگیرید* همین حالا- ما بزرگترین مرجع فروش ویو ویدیو اینستاگرام میباشیم...

فروش لایک تیک تاک

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی که امروزه با اینستاگرام و فیسبوک رقابت میکند، تیک تاک است. این شبکه ی محبوب و کاربردی امروزه توجه بسیاری را به خود معطوف کرده و کاربر میلیاردی این شبکه نشان دهنده ی جهانی بودن آن است. در این برنامه، کاربر با ساخت یک ویدئو از فعالیت مورد نظرش و افزودن آهنگ، افکت های تصویری و برخی فیلترها، اقدام به اشتراک گذاری میکند. نتیجه ای که دوست دارند از این اشتراک گذاری ببینند، بازدید زیاد و لایک و کامنت فراوان است.

این پلتفرم در بین جوانان و در ساخت دابسمش بیشتر خودش را نشان داده است. سازندگان ویدیو اگر بیش از هزار فالوور داشته باشند میتوانند در تیک تاک برنامه ی زنده اجرا کنند و در این صورت با هدایای دیجیتالی که از طرفداران دریافت میکنند درآمد زیادی کسب نمایند. مجموعه هایی وجود دارند که اقدام به فروش لایک تیک تاک میکنند تا علاوه بر بالا رفتن میزان بازدید از ویدیوهای شما، سبب محبوبیت بیشتر شما شود.

ویو کانال توییچ ارزان

امروزه سیستم عاملهای مختلف با راه کارهای متنوع در تلاش هستند که کاربران بیشتری را جذب نمایند.  یکی از این شبکه های اجتماعی توییچ است که در سال ۲۰۱۱ با موضوع ورزش و بازی آغاز بکار کرد و در ادامه این سیستم شرایط را برای اشتراک گذاری فیلمهای ضبط شده و پخش Live ایجاد کرد. همچنین این شبکه همانند دیگر شبکه ها توانایی ایجاد فضای کسب و کار و کسب درآمد دارد. راه پیشرفت در حوزه ی کسب و کار مجازی، خرید ویو کانال توییچ ارزان است.

 

جمعه 31 ارديبهشت 1400
سفارش طراحی / نمونه کار